Pera Foods

Şirketimiz Pera foods, 2018 yılında Bursa Nilüfer'de ticari faaliyetlerine başlamıştır. Patenti kendine ait olan "Pera" markası ile zeytin, zeytin yağı ve Kaşar Peyniri üretimine başlamış olan firmamız, şuan Bursa Nilüfer'de üretim faaliyetine devam etmektedir.

Misyon & Vizyon

Pera Foods Ürünleri; üretim hatlarında ve şirket içinde kaliteyi en yüksek standartta sağlamayı prensip edinmektedir. Firma çalışanlarının sosyal güvenliği, hayat standartlarının yükseltilmesi, firmamızın çalışanlarına karşı birinci dereceden sorumluluğudur. Dünyanın en büyük ikinci zeytin üreticisi konumundaki ülkemizin %5’lik dünya ihracatındaki payını en üst seviyeye çıkarmak ve bu potansiyeli ülke ve firma menfaatleri doğrultusunda en verimli biçimde kullanmak Pera Foods'un vizyonunu oluşturmaktadır.

Tüm müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle birlikte bir takım ruhu içerisinde hareket ederek, tüketicilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak; onların damak tatlarına uygun, her zaman güven duyacakları, üstün kaliteli ve lezzetli ürünleri müşterilerimize sunmak, tercih edilir marka olmak Pera Food'un misyonunu oluşturmaktadır.

Geniş Ağ

Pera Foods Geniş Lojistik Ağına Sahiptir.

Müşteri Güveni

Önceliklerimiz; Kaliteli Ürün Ve Müşterilerimizle olan güven ilişkilerimizdir.

Hedef Planımız

Hedefimiz Kaliteli Pera Foods'u Dünya Sofralarında Sergilemek.